Het nieuwe Kunstrouteboekje is uit!

van Darja Bronsvoort

HET NIEUWE KUNSTROUTEBOEKJE IS UIT!

Tijdens het 55+ kunstcafé op donderdag 14 maart werd het eerste Kunstrouteboekje overhandigd aan Mark Lauriks. Vanaf nu kunnen jullie als wijkbewoners van de Laar allemaal gaan genieten van de prachtige kunstwerken die er in onze wijk te vinden zijn.

Bekijk het routeboekje online of download hier

Namens de werkgroep Kunst en Cultuur van de Laar wensen we jullie heel veel plezier!

Afbeelding: Kunstcafé 55+

Laat een bericht achter

OVER DEZE WEBSITE

wijkdelaar.nl is er voor iedere inwoner van onze wijk. De website is eigendom van de Wijkvereniging de Laar en wordt medebeheerd door diverse instanties in de wijk. Zodat we jou zo goed mogelijk kunnen informeren over alles wat er in de wijk speelt. Heb je tips? Laat het ons weten! 

WIJKVERENIGING DE LAAR

p/a Randweg 2a
6845AC Arnhem

E-mail: info@wijkdelaar.nl

Bank: NL07 INGB 0002 7430 54
KvK nr: 40122547

@2023 – All Right Reserved.
Ontwikkeld en ontworpen door Puur-Communicatie